Strona: 20-21 września 2017 / Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej

20-21 września 2017

W dniach 20-21 września 2017 roku odbyła się na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Zagrożenia i wyzwania bezpieczeństwa współczesnego świata. Wymiar polityczno-finansowy”.

Analiza złożoności i współzależności zagrożeń i wyzwań bezpieczeństwa we współczesnym świecie w warunkach zachodzących na poziomie wewnątrzpaństwowym i środowiska międzynarodowego, procesów transformacji i integracji to główne tematy konferencji. Biorący w niej udział naukowcy starali się odpowiedzieć na pytania związane z kierunkiem zachodzących zmian na poziomie międzynarodowym oraz krajowym.

Publikacje Wydziału Zarządzania, wydane przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Rzeszowskiej,  zostały zaprezentowane na specjalnym stoisku.

stoisko-1.jpg