Strona: Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie / Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej

Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie

W piątek i sobotę (17–18 listopada 2023 r.) w rzeszowskim centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall odbyła się 5. już edycja Świątecznych Targów Książki w Rzeszowie. Jest to największa impreza tego typu na Podkarpaciu.

Na dwóch piętrach galerii rozmieszczono stoiska wydawnictw z całej Polski, wśród których były m.in.: Wydawnictwo BOSZ, Tatarak, Widnokrąg, Afera, Pat & Art., Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła, Libra, Nasza Księgarnia, Związek Literatów Polskich oddział w Rzeszowie.

Wśród zaproszonych gości byli: prof. Jerzy Bralczyk, Artur Andrus, Janusz Leon Wiśniewski czy Marisa de Lempicka.

Obecna była nie tylko literatura faktu, sensacyjna, bajki dla dzieci czy poezja. Dla pasjonatów nauki humanistycznej i wiedzy technicznej swą bogatą ofertę zaprezentowały: Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej i Wydawnictwo Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Na naszym stoisku pojawiły się liczne publikacje z różnych dziedzin technicznych wystawione z myślą o uczniach, studentach, naukowcach i tych, którzy w wolnych chwilach chcą poszerzyć swą wiedzę na temat ogrzewnictwa, hałasu, metali, wibracji, konstrukcji stalowych, interesujących budowli sakralnych, angielskiego słownictwa wykorzystywanego przez pilotów, nowoczesnych systemów zarządzania, finansów w szerokim znaczeniu. Książki sprzedawaliśmy po cenach promocyjnych.