Strona: 25-26 kwietnia 2017 / Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej

25-26 kwietnia 2017

W dniach 25-26 kwietnia 2017 roku w hotelu "Zimowit" w Rzeszowie odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pod tytułem "Administracja publiczna w zarządzaniu bezpieczeństwem w Polsce".

Organizatorem Konferencji był Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej przy współudziale jednostek naukowych wielu innych polskich uczelni, w tym m.in. Uniwersytetu Rzeszowskiego (Katedra Prawa Publicznego), UMCS w Lublinie (Wydział Politologii), Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni (Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich), Wojskowej Akademii Technicznej (Wydział Logistyki, Instytut Systemów Bezpieczeństwa i Obronności), Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (Katedra Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego).

Publikacje Wydziału Zarządzania, wydane przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Rzeszowskiej,  zostały zaprezentowane na specjalnym stoisku.

img_20170425_085710-ofic.jpg  img_20170425_085541-ofic.jpg

img_20170426_092355-ofic.jpg

Książki podpisywała Pani dr hab. Marta Pomykała, prof. PRz,
prodziekan ds. kształcenia Wydziału Zarządzania PRz.