Strona: Konkurs na publikację o edukacji / Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej

Konkurs na publikację o edukacji

Edukacyjna Fundacja im. Romana Czerneckiego (Fundacja EFC) zaprasza do czwartej edycji konkursu

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego.

To konkurs dla naukowców, dziennikarzy i praktyków na publikacje o edukacji. Jego celem jest docenienie i upowszechnienie wartościowych prac, które odpowiadają na aktualne wyzwania, przed którymi stoi polski system edukacji. Nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych przyznawana jest w trzech kategoriach: naukowej, publicystycznej, specjalistycznej. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2021 r.

W załączeniu znajduje się informacja o konkursie, jak również grafiki — do przekazania zainteresowanym osobom oraz umieszczenia na stronie internetowej lub w social mediach. Wierzymy, że wspólnie możemy dotrzeć do autorów publikacji, którzy z zaangażowaniem podchodzą do tematyki polskiego szkolnictwa.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie Państwo na stronie www.efc.edu.pl/o-konkursie.

Zachęcamy też do zapoznania się z wypowiedzią dr hab. Mikołaja Herbsta - Członka Kapituły Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego.

W trzech dotychczasowych edycjach Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego doceniono 16 laureatów, wyróżniono 36 autorów. Ich prace można poznać tutaj: Laureaci poprzednich edycji.