Rada Naukowa

Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury
 
dotychczasowa nazwa (do 2012 r.)
Zeszyty Naukowe Politechniki Rzeszowskiej, Budownictwo i Inżynieria Środowiska
p-ISSN 0209-2646
 
zmiana nazwy (od 2013 r.) na:
Czasopismo Inżynierii Lądowej, Środowiska i Architektury, JCEEA
p-ISSN 2300-5130,  e-ISSN 2300-8903
Journal of Civil Engineering, Environment and Architecture
 
 
RADA NAUKOWA
prof. Hasan Arman (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
            harman@uaeu.ac.ae
prof. Zinoviy Blikharskyy (Ukraina)
            blikharskyy@ukr.net
prof. Antonio João Carvalho de Albuquerque (Portugalia)
            aa@ubi.pt
prof. Marina Ciuna (Włochy)
 
prof. Volodymyr V. Cherniuk (Ukraina)
            chernyuk@lp.edu.ua
 
prof. Maurizio d'Amato (Włochy)
 
prof. Endre Domokos (Węgry)
 
prof. Mohamed Eid (Francja)
            mohamed.eid@cea.fr
 
prof. Maria Elektorowicz (Kanada)
            mariae@encs.concordia.ca
 

prof. Alberto Fonseca (Brazylia)
          albertof@ufop.edu.br

prof. Haritha Malladi (USA)
 
prof. Samuel Hudson (USA)
 
prof. Dušan Katunsky (Słowacja)
            dusan.katunsky@tuke.sk
 
prof. Krzysztof Knapik (Polska)
            krz-kna@poczta.wp.pl
 
prof. Ryszard L. Kowalczyk (Australia)
            rkowalczyk@swin.edu.au
 
prof. Jozef Kriš (Słowacja)
            jozef.kris@stuba.sk
 
prof. Vincent Kvočak (Słowacja)
            vincent.kvocak@tuke.sk
 
prof. Stanisław Kuś (Polska)
            skus@prz.edu.pl
 
prof.  Mladen Radujkovic (Chorwacja)
 
prof. Czesława Rosik-Dulewska (Polska)
            dulewska@ipis.zabrze.pl
 
prof. Francesca Salvo (Włochy)
 
prof. João Antonio Saraiva Pires da Fonseca (Portugalia)
            jfonseca@ubi.pt
 
prof. Marco Simonotti (Włochy)
 
prof. Nadežda Števulová (Słowacja)
            nadezda.stevulova@tuke.sk.
 
prof. Janusz A. Tomaszek (Polska)
            tomaszek@prz.edu.pl
 
prof. David Valis (Czechy)
            david.valis@unob.cz
 
prof. António Avelino Batista Vieira (Portugalia)
 
prof. Oksana Vovk (Ukraina)
            o.a.vovk@mail.ru
 
prof. Tomasz Winnicki (Polska)
            tomasz.winnicki@kk.jgora.pl
 
prof. Jerzy Ziółko (Polska)
            jziolko@pg.gda.pl
 
Statystyki (liczba odsłon strony): 181

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję