Podstrona: Komitet Redakcyjny / Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej

Komitet Redakcyjny

Redaktor naczelny

prof. Józef Banaś
Katedra Analizy Nieliniowej
Politechnika Rzeszowska
e-mail: jbanas@prz.edu.pl

 

Redaktorzy tematyczni (naukowi)

prof. Jarosław Górnicki
(Analiza Funkcjonalna i Teoria Punktów Stałych)
Zakład Topologii i Algebry
Politechnika Rzeszowska
e-mail: gornicki@prz.edu.pl

prof. Leszek Olszowy
(Analiza Rzeczywista, Równania Różniczkowe i Całkowe)
Katedra Analizy Nieliniowej
Politechnika Rzeszowska
e-mail: lolszowy@prz.edu.pl

prof. Beata Rzepka
(Równania różniczkowe i całkowe)
Katedra Analizy Nielinowej
Politechnika Rzeszowska
e-mail: brzepka@prz.edu.pl

prof. Iwona Włoch
(Matematyka Dyskretna)
Zakład Matematyki Dyskretnej
Politechnika Rzeszowska
e-mail: iwloch@prz.edu.pl

 

Redaktor statystyczny

dr Mariusz Startek
Zakład Modelowania Matematycznego
Politechnika Rzeszowska
e-mail: mstartek@prz.edu.pl

 

Redaktor językowy

prof. Johnny Henderson
Baylor University, USA
e-mail: Johnny_Henderson@baylor.edu

 

Sekretarz redakcji

dr Tomasz Zając
Katedra Analizy Nieliniowej
Politechnika Rzeszowska
e-mail: tzajac@prz.edu.pl

Członkowie

dr Szymon Dudek
Katedra Analizy Nieliniowej
Politechnika Rzeszowska
e-mail: sdudek@prz.edu.pl

 

dr Rafał Nalepa
Katedra Analizy Nieliniowej
Politechnika Rzeszowska
e-mail: r_nalepa@prz.edu.pl


dr Krzysztof Pupka

Zakład Typologii i Algebry
Politechnika Rzeszowska
e-mail:kpupka@prz.edu.pl

Statystyki (liczba odsłon strony): 36Unikalne odsłony z okresu 2019.06.21 - 2021.06.21
Liczba wizyt uwzględniających tą stronę. Jeżeli strona odwiedzana była kilka razy podczas jednej wizyty, zostanie policzona tylko raz.

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję